Про компанію

http://sailmoonshadow.com/?s=사천출장오피[카톡- Po 34]《Po o34.c0M》출장만족보장콜걸샵Y─♟2019-04-10-04-35사천▨AIJ↽출장샵강추출장시흥출장안마♮릉콜걸샵✚출장시╳사천 Наше підприємство засноване у 2005 році , і на сьогодні є першим і єдиним у східній Європі виробником на базі сучасної технології ТWIN PRESS. Дана технологія дозволяє виробляти унікальний керамограніт, який відповідає європейським стандартам якості і стилю.

singola femmina В 2017 році на підприємстві було здійснено модернізацію технологічних ліній, яка дала можливість збільшити спектр декорів та дизайнів враховуючи потреби сучасного ринку. Декорування плитки здійснюється методом цифрового друку, а саме на прокрашену в масі поверхню плитки накладається декор після першого легкого пресування, тому такий керамограніт має властивості високої стійкості до глибинного витирання. Унікальні та найновіші розробки дозволяють нам створювати керамограніт нового покоління , що є повноцінним замінником натурального каменю, який перевищує свій природний аналог – натуральний граніт, не тільки за багатьма технічними властивостями, але й естетично, значно розширюючи природну палітру кольорів. Технічні характеристики і різноманітність дизайну плитки дозволяють застосовувати її, як при облицюванні громадських приміщень, так і облаштуванні приватних резиденцій. Постійний контроль якості продукції, здійснюється на кожному етапі виробництва.

http://mococo.org/about-us Зібравши команду професіоналів, Коростенський індустріальний парк, ставить собі за мету стати ідеальним партнером для архітекторів, дизайнерів, та офіційних дистриб’юторів.

Taiobeiras Керамічна плитка виробництва КІП – це старі традиції по новому, разом з якістю, креативністю, неповторністю і практичністю.

 

 

Сертифікати