Gersthofen Керамограніт -це прекрасний штучний матеріал, який має воістину видатні технічні характеристики.
https://www.stellasenra.com.br/1991-dtpt22874-namoro-espiritual.html Його використовують для облицювання поверхонь, як усередині приміщень, так і на вулиці, а саме в інтер’єрах житлових приміщень, ресторанів, аеропортів, басейнів, альтанок, тротуарних доріжок, фасадів та багато іншого. Цей облицювальний матеріал успішно конкурує не тільки з традиційної керамікою, а й з природним каменем, бо є найбільш довговічним матеріалом. Незважаючи на досить високі витрати з укладання плитки, її експлуатація не вимагає значних витрат. Фахівцями з будівництва доведено, що керамограніт – це найекономічніший матеріал у процесі його експлуатації, а кошти, витрачені на покупку і укладання в часовому масштабі – непорівнянні з коштами, витраченими на використання інших оздоблювальних матеріалів, таких як натуральний камінь, паркет, ламінат. Основні експлуатаційні характеристики, якими володіє керамограніт: гігієнічність, естетичність, міцність (опір на вигин, поверхнева твердість), стійкість до стирання (зносостійкість), стійкість до перепадів температур, стійкість до впливу хімічних речовин, морозостійкість (стійкість до негативних температур), опір ковзанню . Для виготовлення керамограніта використовують декілька сортів глин (в тому числі каолін), кварцовий пісок, польовий шпат, мінеральні добавки і фарбувальні пігменти. Натуральні компоненти в складі керамограніта абсолютно безпечні для здоров’я – http://terrafirmarealestate.ca/tag/investments/ це екологічно чистий продукт.
http://mococo.org/donate/ Межа міцності при вигині, якщо ми говоримо про покриття підлоги, є однією з головних характеристик і вимог при укладанні плитки , і в процесі її експлуатації. Граничне значення навантаження, яку матеріал здатний витримати без руйнування, характеризує міцність (або опір) на вигин.
Керамограніт після випалу має настільки щільну структуру, що її показники водопоглинання близькі до нуля, тому керамічний граніт відрізняється високою морозостійкістю. Такі вимоги потрібні до матеріалу при влаштуванні підлог басейнів, автомийок, ванних кімнат, фасадів, цокольних поверхонь, облицюванні сходів і ступенів на вулиці. З цими завданнями чудово справляється керамограніт.
При експлуатації поверхня підлоги піддається головним чином стираючим зусиллям: ми човгаємо ногами, рухаємо меблі, перетягуємо важкі речі. При цьому дуже не хочеться, щоб на ньому залишалися сліди такої діяльності. Особлива технологія виробництва керамограніту забезпечує виключно високу зносостійкість, а значить, мінімальний знос покриття протягом довгого часу служби. Для догляду за керамогранітом з матовою поверхнею можна сміливо використовувати будь-які побутові порошкові засоби для чищення.
Здатність матеріалу витримувати дію різних речовин (побутової хімії, жирів, солей, лугів і кислот), не змінюючи при цьому зовнішнього вигляду, визначає його хімічну стійкість. Об’єктивну оцінку дає безпосередній контакт з агресивною речовиною. Керамограніт має високу хімічну стійкість, прирівнюється до європейського класу АА, чому відповідає відсутність видимих змін зовнішнього вигляду після тривалого контакту плитки з агресивним середовищем: кислотної та лужної. Висока лугостійкість (97-98%) керамічних плиток дозволяє використовувати при догляді будь-які миючі засоби. Керамограніт успішно використовується на хімічних підприємствах, в лікарнях, школах, місцях громадського харчування.
На відміну від інших оздоблювальних матеріалів (дерево, лінолеум, шпалери і т.д.), керамограніт за своєю природою є абсолютно негорючим матеріалом. Він інертний в полум’я і не піддається руйнуванню при температурах, які досягаються при пожежі.
Теплопровідність керамічної плитки залежить від її пористості і характеризується коефіцієнтом теплопровідності γ (Вт / (м² * ºС). Наведемо кілька прикладів по теплопровідності будівельних оздоблювальних матеріалів (Вт / (м² * ºС):
– залізобетонні плити – γ = 1,85 – 2, 05;
– цегла пустотіла – γ = 0,5 -0,8;
– мінеральна вата (утеплювач) – γ = 0,07 – 0,08;
– керамічна плитка – γ = 2,95 -3,6;
– дерево, фанера – γ = 0,1 – 0,23;
– скло – γ = 0,7 -0,8;
– сталева арматура і металоконструкції для вентиляційних фасадів – γ = 34 -58.
При влаштуванні підлог з використанням керамограніта необхідно створювати пошарові слої для зниження теплопровідності або створювати пристрій «теплої підлоги». Теплопровідність підлогового матеріалу набуває особливо важливу роль, коли вибір робиться на користь облаштування теплої підлоги, керамограніт зі своїми відносно високими показниками теплопровідності не знає собі конкурентів.